200 גוונים של לבן

/המעצב ארז עובדיה כותב על שמלות כלה לבנות

מקובל לחשוב ולייחס לשמלת כלה באופן כמעט אוטומטי, את הצבע הלבן, וזו גם הציפיה הכמעט טבעית של רוב הבחורות משמלת הכלה שלהן, באופן כמעט טבעי. אולם מעטות הן אלו שהצבע הלבן, בצורה המובהקת והבוהקת שלו, מתאים לצבע העור שלהן.

Anne, Lucie & Iris

ארז עובדיה שמלות כלה קולקצייה 2014 , ¨Provence¨

ישנם כ- 200 גוונים של לבן, וכשם שאת בוחרת את הגוונים האחרים של הלבוש והאביזרים אתם את מסתובבת ביום יום, רק מן הראוי שביום כל כך חשוב, תבחרי את הגוון האחד הזה, זה שיחמיא לך מכולם וידגיש את היופי שלך בצורה הטובה ביותר, ישתלב עם גוון העור שלך, פנייך וגוון שיערך.

מלבד הצבע הלבן הקלאסי, כלה יכולה להגיע היום בשמלת כלה בגוון שנהב, או לבן עתיק, גוון חלבי (שמתאים לכולן), צבע קרם או שמנת, או בכל גוון אחר משלל גווני הלבן, שאינו בהכרח לבן בוהק שעלול לגרום ללא מעט כלות למראה חיוור ולא מחמיא.

נשים עם עור בגוון כהה יותר, אם מלידה, אם כתוצאה משיזוף, ונשים בעלות גוון עור כהה במיוחד, יכולות להיראות לעתים קרובות טוב גם עם שמלות לבנות, אולם גם להן, יחמיאו גוונים אחרים של לבן, פחות בוהק שנותן מראה רך ונשי יותר.

מי שחפצה לתת לשמלה מראה זוהר יותר, יכולה לעשות זאת על ידי שילוב של חרוזים עבודת יד בשמלה, פנינים, תחרות מיוחדות, פאייטים, או על ידי שילוב של זר פרחים מרשים.

כל אלו יוסיפו נקודות אור למראה הכללי של השמלה ולכלה עצמה, ויגרמו לה להיראות זוהרת וקורנת בערב המיוחד בחייה.

כותב המאמר:
המעצב ארז עובדיה
– בעל בית אופנה בתל אביב לשמלות כלה וערב,

בוגר בית הספר לעיצוב המוביל בעולם Marangoni מילאנו, איטליה ונציגו הבלעדי בישראל.