המלצות על ארז עובדיה

בסטודיו של ארז עובדיה המטרה העיקרית היא לתת ללקוחותיו חווית שירות יוצאת דופןליווייעוץ אישי מתחילתו ועד סופו של תהליך יצירתה של שמלת כלהבתיאום מושלם עם רצונות הלקוחהסגנונה וטעמה האישי ותוך הקפדה בפרטים הקטניםזהו סוד ההצלחה והמוניטין של ארז עובדיה והסיבה למאגר הלקוחות המרשים שצבר במהלך שנות קיומו של בית האופנה.

mor emanuel 1_Fotor_Collage

החתונה של מור

המלצה מאת Mor Emanuel

ארז היה המעצב הראשון אליו נכנסתי לחפש שמלת כלה. ארז ישב איתי ובסבלנות רבה, עזר לי לחפש שמלות ולנסות להבין את הטעם שלי. אמרתי לו שהדבר שהכי חשוב לי בשמלה זה שהיא תהיה נוחה. ארז ישר אמר לי- 'אצלי כל השמלות ממש נוחות'. לא ידעתי עד כמה זה נכון. מדדתי מגוון שמלות אצלו והייתה שמלה אחת שממש התלהבתי ממנה, ואין מה לומר, כל השמלות היו פשוט נוחות! בנויות מחלק אחד, לא כבדות. אבל אמרתי, טוב, זה המעצב הראשון שאני רואה, אני אבדוק בעוד מקומות ואז אני אחליט. מדדתי שמלות במקומות אחרים, לא מצאתי שמלה שממש אהבתי וגם הרבה שמלות היו עם מחוכים, או בנויות מכמה חלקים ופשוט לא נוחות. חשבתי שזה קלישאה וזה לא באמת קורה, אבל פשוט חזרתי לארז לשמלה הראשונה שמדדתי. כשמדדתי אותה שוב, ידעתי שזאת השמלה שאני רוצה! תהליך המדידות עבר ממש בטעם טוב. הצוות מקסים והאווירה טובה. הקשיבו לכל בקשה שלי לגבי השמלה והתוצאה כמובן הייתה מושלמת! קיבלתי כל כך הרבה מחמאות על השמלה במהלך החתונה ועד עכשיו, אפילו מאנשים שבכלל לא היו בחתונה ורק ראו תמונות. וכמובן היה לי כל כך נח עם השמלה! השתוללתי כל הערב ופשוט היה לי נח וכיף איתה! ארז, לי, אורטל וכל הצוות המדהים, תודה רבה על השמלה המושלמת ועל היחס המקסים!! ממליצה עליכם בחום!

noa l_Fotor_Collage

החתונה של Noa Leon

 המלצה מאת Noa Leon

מעבר לכך שיש אצל ארז שמלות נפלאותאני ממליצה מאוד על השירות והיחס הטוב שיש אצלובסבלנות אין קץהגענו בסוף לתוצאה שהייתי שלמהמרוצה ומאושרת מאוד לגביה – שמלה קסומה ועדינה מאודשהרגשתי בה הכי אני

לי טרבלסי

החתונה של לי

המלצה של Lee Trabelsi

"ארז לי ואורטל היו פשוט מדהימיםכבר לפני שקיבלתי הצעה ידעתי שאני אעשה את שמלת הכלה שלי אצל ארז.. וכך היהזה היה המקום הראשון והאחרון שנכנסתי אליו… ישר מצאתי את שמלת החלומות שליכל מדידה הייתה חוויה כיפית ומרגשת והצוות המקסים נתנו לי להרגיש בבית… המון המון המון תודה על היחס החם והמפנקעל המקצועיות וכמובן על שמלה מדהימה שהיא בדיוק אני… השמלה הייתה נוחהיפיפייה ומיוחדת וקיבלתי אינסוף מחמאות לאורך כל היום (ואני עדיין ממשיכה לקבל…) תודה! "

*לתאום פגישה: 03-5290951, דיזנגוף 290 תל אביב