את הכי כלה כשנוח לך

forestaביום המאושר בחייך את רוצה להיראות במיטבך, אבל זה לא אומר שאת צריכה לשלם על כך מחיר. ההפך הוא הנכון: שמלת כלה יכולה וצריכה להיות גם יפהפייה וגם נוחה. איך עושים את זה? על כך בכתבה המיוחדת שהכנו לך.

לכל אחת יש את שמלת החלומות שלה אך לכולן מכנה משותף אחד – הן יפות כל כך עד שכל מי שרואה את הכלה מתרגש ואף מזיל דמעה. עם זאת, כלות רבות מביעות חשש שהשמלה שהן חולמות עליה תהיה בלתי נוחה ללבישה. שמצד אחד השמלה תיראה נפלא אך מצד שני הכלה תצטרך עזרה בלבישתה ובהורדתה. ובכן, כלות יקרות, אתן מוזמנות לנשום לרווחה, שמלת כלה יכולה ואפילו חייבת להיות נוחה. מרגע הלבישה שלה ליום הצילומים ועד לרגע האחרון של החתונה.

"האתגר בעיצוב שמלה כלה הוא לעצב שמלה שתהיה יפה כמובן ושגם תהיה נוחה מהרגע שהיא נלבשת לראשונה, דרך יום הצילומים, קבלת הפנים, החופה והריקודים ועד לסוף החתונה", אומר מעצב שמלות הכלה ארז עובדיה. "אני מאמין שכלה ביום חופתה צריכה להרגיש הכי טוב שאפשר, וזה אומר שיהיה לה נוח ונעים בשמלה שהיא חלמה עליה כל חייה".

איך מעצבים שמלה יפה ונוחה?

הסוד הוא בגזרה: עיצוב גזרה פנימית חכמה מחטבת ומחמיאה לקווי המתאר של הגוף הוא הבסיס לשמלת כלה יפה ונוחה. כיום, כבר לא משתמשים במחוכים המסורבלים שהיו נהוגים בעבר, אלא מעצבים מחוך פנימי (שלא נראה כלפי חוץ) שמעניק מראה ותחושה של קלילות לכלה.

העיצוב הפנימי כולל בין השאר גם חזייה פנימית מיוחדת שבנויה בתוך השמלה וחוסכת לבישה של חזייה נפרדת. ישנן כלות שמעדיפות את החזיה האהובה עליהן וגם לכך יש פתרון מצוין: לעצב ולבנות את שמלת הכלה עם החזיה, בתפירה פנימית ייחודית, כך שלא רואים את החזיה.

למקסימום נוחות מקפידים על פתרונות יצירתיים, למשל, שמלה עם שרוולים או עליונית שנדרשים לשלב החופה, אך ניתנים להסרה בקלות מייד לאחריה.

בדים איכותיים שגורמים לתחושה קלילה

הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם הטקסטיל והאופנה כיום מייצרות בדים מודרניים ברמה גבוהה של חומרים. חומרים גמישים אלה (ללא ברזלים!) מצטיינים ביכולתם 'להחליק' את הגוף ולהעניק לו מראה אחיד ולפעמים אפילו אשליה של מידה אחת פחות. הבדים בהם אנו משתמשים הם בדים באיכות הגבוהה ביותר, מחומרים משובחים ונושמים, כך שיש ויסות מקסימלי של טמפרטורת הגוף וכמובן נידוף זיעה.

שמלת הכלה הנחשקת נראית בסופו של דבר כמו שמלת החלומות אך לבישתה הנעימה והקלה גורמת לכלה להרגיש חופשייה ומשוחררת ופשוט ליהנות מהערב המרגש ביותר בחייה בלי דאגות מיותרות.